Informacje
roxan z miasta Łódź
25452.91 km wszystkie kilometry
11987.34 km (47.10%) w terenie
48d 10h 13m czas na rowerze
21.67 km/h avg
0 m suma w górę
11987.34 km (47.10%) w terenie
48d 10h 13m czas na rowerze
21.67 km/h avg
0 m suma w górę
Kategorie
100 Atom One86a / Jets85a.80 110/100 Matter G13 F1.31 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100.245 Atom Matrix/One 86a 110/100.28 Atom One 86a 3x110mm 1x100mm.198 Matter F1100.40 MPC Variable Traction.107 MPC VT Road EX-FIRM 100mm.94 Schankel Edge R 3x110mm 1x100mm.167 Schankel Edge R3x110mmx100czarne.43
Znajomi
Moje rowery
Szukaj
Wykres roczny
Archiwum
- 2019, Luty.4.0
- 2018, Grudzień.1.0
- 2018, Listopad.11.0
- 2018, Październik.1.0
- 2018, Sierpień.7.0
- 2018, Lipiec.2.0
- 2018, Czerwiec.5.0
- 2018, Maj.11.0
- 2018, Kwiecień.7.0
- 2018, Marzec.6.0
- 2018, Luty.6.0
- 2017, Październik.1.0
- 2017, Sierpień.7.0
- 2017, Lipiec.5.0
- 2017, Czerwiec.11.0
- 2017, Maj.8.0
- 2017, Kwiecień.9.0
- 2017, Marzec.6.0
- 2016, Grudzień.3.0
- 2016, Listopad.1.0
- 2016, Wrzesień.3.0
- 2016, Sierpień.23.0
- 2016, Lipiec.11.0
- 2016, Czerwiec.13.0
- 2016, Maj.17.0
- 2016, Kwiecień.18.0
- 2016, Marzec.7.0
- 2016, Luty.12.0
- 2016, Styczeń.5.0
- 2015, Grudzień.3.0
- 2015, Październik.2.0
- 2015, Wrzesień.3.0
- 2015, Sierpień.1.0
- 2015, Lipiec.4.0
- 2015, Czerwiec.4.0
- 2015, Maj.9.0
- 2015, Kwiecień.23.0
- 2015, Marzec.3.0
- 2015, Styczeń.2.0
- 2014, Listopad.5.0
- 2014, Październik.5.0
- 2014, Wrzesień.7.0
- 2014, Sierpień.2.0
- 2014, Lipiec.4.0
- 2014, Czerwiec.10.0
- 2014, Maj.18.0
- 2014, Kwiecień.16.0
- 2014, Marzec.20.0
- 2014, Styczeń.8.0
- 2013, Grudzień.18.0
- 2013, Listopad.26.0
- 2013, Październik.22.0
- 2013, Wrzesień.8.0
- 2013, Sierpień.13.0
- 2013, Lipiec.10.0
- 2013, Czerwiec.28.0
- 2013, Maj.30.0
- 2013, Kwiecień.26.0
- 2013, Marzec.3.0
- 2013, Styczeń.1.1
- 2012, Grudzień.4.0
- 2012, Listopad.18.0
- 2012, Październik.11.0
- 2012, Wrzesień.6.0
- 2012, Sierpień.23.0
- 2012, Lipiec.27.0
- 2012, Czerwiec.24.0
- 2012, Maj.27.0
- 2012, Kwiecień.13.0
- 2012, Marzec.5.0
- 2012, Luty.2.0
- 2011, Grudzień.1.0
- 2011, Listopad.6.0
- 2011, Październik.5.0
- 2011, Wrzesień.16.0
- 2011, Sierpień.21.1
- 2011, Lipiec.15.0
- 2011, Czerwiec.17.0
- 2011, Maj.23.4
- 2011, Kwiecień.21.2
- 2011, Marzec.23.1
- 2011, Luty.1.0
- 2010, Listopad.13.1
- 2010, Październik.6.2
- 2010, Wrzesień.13.0
- 2010, Sierpień.11.1
- 2010, Lipiec.5.1
- 2010, Czerwiec.23.5
- 2010, Maj.30.10
- 2010, Kwiecień.31.2
- 2010, Marzec.31.0
- 2010, Luty.1.0
- 2009, Grudzień.5.0
- 2009, Listopad.9.0
- 2009, Październik.8.3
- 2009, Wrzesień.10.0
- 2009, Sierpień.24.0
- 2009, Lipiec.18.0
- 2009, Czerwiec.15.0
- 2009, Maj.15.2
- 2009, Kwiecień.13.1
- 2009, Marzec.15.2
- 2008, Listopad.3.4
- 2008, Październik.11.0
- 2008, Wrzesień.10.0
- 2008, Sierpień.11.0
- 2008, Maj.8.0
- 2008, Kwiecień.18.2
- 2008, Marzec.1.0
- 2008, Luty.6.0
- 2008, Styczeń.13.0
- 2007, Grudzień.14.1
- 2007, Listopad.14.4
- 2007, Październik.2.0
- 2007, Sierpień.1.0
- 2007, Czerwiec.1.0
Wpisy archiwalne w kategorii
3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
| Dystans całkowity: | 5714.58 km (w terenie 2689.75 km; 47.07%) |
| Czas w ruchu: | 257:29 |
| Średnia prędkość: | 22.02 km/h |
| Maksymalna prędkość: | 51.80 km/h |
| Maks. tętno maksymalne: | 187 (100 %) |
| Maks. tętno średnie: | 170 (91 %) |
| Suma kalorii: | 171294 kcal |
| Liczba aktywności: | 245 |
| Średnio na aktywność: | 23.32 km i 1h 03m |
| Więcej statystyk | |
Z Ag Łódź 12.59 km 00:28:30.0 (2'16")
Niedziela, 26 sierpnia 2012 | dodano:26.08.2012 | linkuj | komentarze(0)
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
d a n e w y j a z d u
Z Ag12.59 km
0.00 km teren
00:29 h
26.05 km/h
35.30 vmax
21.0 *C
167 HR max( 89%)
151 HR avg( 80%)
m 429 kcal
Łódź
12.59 km
00:28:30.0
(2'16")
1str pół Łódź 13.26 km 00:30:20.0 (2'17")
Środa, 22 sierpnia 2012 | dodano:22.08.2012 | linkuj | komentarze(0)
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
d a n e w y j a z d u
1str pół13.26 km
13.26 km teren
00:30 h
26.52 km/h
32.60 vmax
24.0 *C
157 HR max( 83%)
141 HR avg( 75%)
m 410 kcal
Łódź
13.26 km
00:30:20.0
(2'17")
Poranek Łódź 18.58 km 00:42:29.0 (2'17")
Wtorek, 21 sierpnia 2012 | dodano:21.08.2012 | linkuj | komentarze(0)
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
d a n e w y j a z d u
Poranek18.58 km
18.58 km teren
00:42 h
26.54 km/h
35.60 vmax
24.0 *C
158 HR max( 84%)
149 HR avg( 79%)
m 626 kcal
Łódź
18.58 km
00:42:29.0
(2'17")
Podwieczorek Łódź 20.45 km 00:45:32.0 (2'14")
Wtorek, 21 sierpnia 2012 | dodano:21.08.2012 | linkuj | komentarze(0)
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
d a n e w y j a z d u
Podwieczorek20.45 km
20.45 km teren
00:46 h
26.67 km/h
36.40 vmax
21.0 *C
162 HR max( 86%)
145 HR avg( 77%)
m 644 kcal
Łódź
20.45 km
00:45:32.0
(2'14")
Pół Pierwsza Łódź 12.78 km 00:30:01.0 (2'21")
Poniedziałek, 20 sierpnia 2012 | dodano:20.08.2012 | linkuj | komentarze(0)
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
d a n e w y j a z d u
Pół Pierwsza12.78 km
12.78 km teren
00:30 h
25.56 km/h
32.40 vmax
24.0 *C
147 HR max( 78%)
139 HR avg( 74%)
m 397 kcal
Łódź
12.78 km
00:30:01.0
(2'21")
5okr Łódź 20.45 km 00:45:10.0 (2'13")
Niedziela, 19 sierpnia 2012 | dodano:19.08.2012 | linkuj | komentarze(0)
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
d a n e w y j a z d u
5okr20.45 km
20.45 km teren
00:45 h
27.27 km/h
34.40 vmax
26.0 *C
170 HR max( 90%)
161 HR avg( 86%)
m kcal
Łódź
20.45 km
00:45:10.0
(2'13")
Z Ag Łódź 19.20 km 00:44:57.0 (2'20")
Piątek, 17 sierpnia 2012 | dodano:19.08.2012 | linkuj | komentarze(0)
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
d a n e w y j a z d u
Z Ag19.20 km
0.00 km teren
00:45 h
25.60 km/h
33.20 vmax
21.0 *C
HR max(%)
HR avg(%)
m kcal
Łódź
19.20 km
00:44:57.0
(2'20")
Schładzenie z Ag Łódź 3.97 km 00:09:52.0 (2'29")
Wtorek, 14 sierpnia 2012 | dodano:14.08.2012 | linkuj | komentarze(0)
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
d a n e w y j a z d u
Schładzenie z Ag3.97 km
0.00 km teren
00:10 h
23.82 km/h
31.30 vmax
20.0 *C
146 HR max( 78%)
132 HR avg( 70%)
m 121 kcal
Łódź
3.97 km
00:09:52.0
(2'29")
1h szyb Łódź 27.99 km 01:00:01.0 (2'9")
Wtorek, 14 sierpnia 2012 | dodano:14.08.2012 | linkuj | komentarze(0)
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
d a n e w y j a z d u
1h szyb27.99 km
27.99 km teren
01:00 h
27.99 km/h
35.70 vmax
20.0 *C
168 HR max( 89%)
157 HR avg( 83%)
m 962 kcal
Łódź
27.99 km
01:00:01.0
(2'9")
5okr Łódź 20.45 km 00:46:05.0 (2'15")
Niedziela, 12 sierpnia 2012 | dodano:12.08.2012 | linkuj | komentarze(0)
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
Kategoria 3xAm-Wing Boxer,110mm/86a,Jet100
d a n e w y j a z d u
5okr20.45 km
20.45 km teren
00:46 h
26.67 km/h
37.90 vmax
20.0 *C
157 HR max( 83%)
139 HR avg( 74%)
m 608 kcal
Łódź
20.45 km
00:46:05.0
(2'15")



